Korduma kippuvad küsimused

Mis on sünnikaart?

Sünnikaart näitab meile kes me oleme ning kuidas leida oma koht selles ruumis mida nimetame Kõiksuseks.

Loe täpsemalt sünnikaardi kohta siit.

Mis on sünastria?

Sünastria on astroloogia haru, mis uurib inimeste omavahelisi suhteid ja sobivust ning mille keskmeks on inimeste individuaalsete sünnikaartide liidestamisel tekkinud sünastriakaart. 

Loe täpsemalt sünastria kohta siit.

Milliseid andmeid on vaja analüüside koostamiseks?

Sünnikaardi analüüsi koostamiseks on vajalik sünnikuupäev, -linn ja -aeg.
  • Näide: 12.09.87, Tallinn, 13:08

Sünastriakaardi analüüsi koostamiseks on vajalik mõlema osapoole nimed, sünnikuupäevad ja -linnad. Juhul kui on teada ühe või mõlema osapoole sünniajad, võib ka need märkida, kuid see pole ilmtingimata vajalik. 

  • Näide: Kati, 6.03.92, Paide + Mati, 14.05.94, Tartu, 06:15

NB! Andmed tuleb märkida ostukorvi ''kommentaar'' lahtrisse enne ostu sooritamist.

Teave, mis on usaldatud analüüside koostamiseks (sünniandmed), on konfidentsiaalne ning neid töötleb ainult SodiaakEE OÜ teenuste läbiviimiseks.

Kas sünnikaarti saab koostada ka ilma täpse sünniajata?

Jah! Sünnikaardi analüüsi ilma täpse sünniajata saab tellida siit.

Mida annab täpne sünniaeg?

Sinu sünniaeg peegeldab palju olulisi astroloogilisi aspekte ning annab veelgi detailsema ülevaate Sinu elust ja eripärasustest. Kuna planeedid ja teised taevakehad on konstantses liikumises, on ka taevakaart (ja seeläbi sünnikaardid) pidevas muutumises.

Kuigi sünniaeg pole vajalik, et koostada sünnikaarti, on meil tänu sellele võimalik leida nt Tõusumärk ning majade asetus, mis mängivad suurt rolli meie olemuses.

Kuidas teada saada oma sünniaeg?

Juhul kui sünniaega mõne sugulase käest küsida pole võimalik, on igal haiglal pikaajalise säilitustähtajaga sündide arhiiv. Selleks, et oma sünniaega teada saada, tuleb teha vastavasse haiglasse päring. Päringusse peaks märkima oma sünnikuupäeva, nime ja oma ema nime. 

Haiglad, mis on tänaseks päevaks suletud, on üldjuhul liidetud mõne suurema haiglaga. Eestis on olemas elektrooniline arhiiviregister: www.ra.ee/arhiiviregisterkust võib leida dokumentide asukoha. Kui arhiiviregistrist kasu ei ole, saab küsida oma sünniaega ka sünnipaiga lähedalasuvatest suurematest haiglatest või kohalikust omavalitsusest.

Kaua võtab aega analüüsi koostamine?

Olenevalt analüüsi keerukusest ja järjekorrast, võtab analüüsi koostamine aega umbes 2-15 tööpäeva. Analüüsi valmimisel saadetakse see PDF-dokumendina tellimuses märgitud meiliaadressile.

Ei leidnud vastust oma küsimusele? Saada see info@sodiaak.ee!